Kaartclub Kindervreugd Nieuws Nieuwe website gelanceerd

Nieuwe website gelanceerd


Met trots kondigen wij de lancering aan van onze gloednieuwe website. Deze website is speciaal ontworpen voor onze kaartclub en is dé plek waar leden en geïnteresseerden alles kunnen vinden over onze klaverjasclub.

Op onze website vindt u informatie over onze club, zoals de speelkalender, de uitslagen, en hoe nieuwe leden lid kunnen worden. Daarnaast vindt u ook handige informatie over de spelregels. Maar dat is nog niet alles! Op onze website vindt u ook de laatste nieuwtjes en updates over onze club en foto’s van onze kaartavonden

Wij hopen dat u net zo enthousiast bent over onze nieuwe website als wij en dat u deze regelmatig zult bezoeken. Houd onze website in de gaten voor de laatste nieuwtjes en uitslagen.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van Kaartclub Kindervreugd
Alfred en Sacha

One thought on “Nieuwe website gelanceerd”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Related Post